Hakkımızda

Sever Lojistik Yurt İçi Nakliye Organizatörlüğü 28 yıllık tecrübesi ile yurt içi taşımacılıkta, hızla değişen ve gelişen taşımacılık dünyasının gereklerini önceden tespit ederek ve bu gelişmelere göre sürekli olarak kendisini geliştirip yeniden yapılandırarak, yolunda ilerlemektedir.  Sever Lojistik Yurt İçi Nakliye Organizatörlüğü, bireysel ve kurumsal gelişim için sonsuz fırsatlar sunan ve sürekli kendini yenileyen bir firma olmaktadır. Firmamız Ulaştırma Bakanlığı Yetkili Belgelerine sahip olmaktadır. Yurt içi taşımacılıkta Sakarya'da lider firmalar arasında yer almaktadır.

Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.

Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni hizmet alanları yaratmak, mevcut hizmetlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için sürekli gelişim içindeyiz.

Misyonumuz

Müşteri odaklı kalite prensiplerini, hizmetine yansıtarak dünyanın ve Sakarya’nın sayılı taşımacılık servis firmalarından biri olarak hizmet vermektir.

Vizyonumuz


• Her geçen gün portföyüne yeni müşteriler katarak gücünü korumak.
• Kalite standardını yükselterek geniş bir tabana hitap etmektir.

"Güvenli, Zamanında ve Doğru Taşımacılık..."

 
 
 
Pro WEB